Language             

Kalite

KALİTE
KALİTE POLİTİKAMIZ
HACCP POLİTİKAMIZ

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kalite

Kaliteyi stratejik bir unsur olarak görür ve kaliteyi tüm unsurlarıyla uygulamanın geleceğin teminatı olduğuna inanırız.

İlkeli ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile kuruluşumuzun bütün kademelerinde problem çözen ve yaptıkları işi sahiplenen personel yetiştirmek ve kalite bilincini geliştirmek üzere sürekli eğitim programları düzenler, onlara kalite ile ilgili planlanmış görev, yetki ve sorumluluklar veririz.

Kalite problemlerine anlık çözümler bulmak yerine proseslerimizi iyileştirerek gelecekte karşılaşacağımız sorunları daha doğmadan çözeriz.

Her zaman daha yüksek kaliteyi daha ucuza mal etmeyi amaçlarız. Kalitenin daha pahalı girdilerle üretim yapmak değil müşteriye her zaman tam istediğini vermek olduğunu biliriz.

Kaliteye ulaşmak hiçbir zaman tesadüf değildir. Ancak bilinçli çabalar ve tam katılım ile mümkündür. Bu bilinç ve disiplin, tüm çalışanların ve tedarikçilerimizin katılımı ile sürekli kalite elde etmeyi amaçlayarak ve kullanılan tüm hammadde ve girdilerde aynı kalite düzeyini talep ederek gerçekleşir. Gücümüz tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan her bir halkanın gücü ile orantılıdır.

         
  GOLDCAP © 2010